
Piramide? Tudi z njimi se opravi!
Včeraj se je na Logu začelo tudi letošnje državno prvenstvo v balvanskem plezanju, kjer nas čakajo tri tekme. Balvane imam sicer zelo rada, ampak lani v njih nisem imela rezultatov, kot bi jih želela. Tako sem šla na tekmo brez pričakovanj visoke uvrstitve, prepričana, da sem itak premajhna in spet ne bom dosegla grifov. Poleg tega pa so pri ŠD Korenjak, ki so tekmo organizirali, cel teden tudi pridno objavljali slike lesenih piramid, ki naj bi postale del stene. In ob takšni "reklami" že pomisliš, da bodo na steni samo piramide in nobenih pravih oprimkov, tako kot na svetovnem pokalu ...…








