
Državno prvenstvo 10000m
Po dolgem letu in pol sem spet tekmoval in to v eni izmed težjih disciplin, ki potekajo na atletskih stezah.19.4 je v Kranju potekalo državno prvenstvo v teku na 10000 m. Po rezultatu, ki sem ga odtekel v Sežani sem vedel, da sem odlično pripravljen, vseeno pa je bilo pred tekmo občutiti nekaj nervoze.Dosegel sem čas 32:41:96 kar je ob zelo dobri konkurenci zadoščalo za absolutno 6.mesto.S tem sem bil zelo zadovoljen, saj sem ob tako kratkem času (4 mesece treninga) dosegel tudi svoj















