
Malo primerjave
čeprav nisem nekaj tekmovalno naspidiran, pa je vseeno malo dobro imeti tudi primarjavo o tem kako pada in raste kondicija. Sploh pa glede na to da nisem vako leto mlajši je nekako logično, do pač moč in hitrost malo pada z leti. Vseen pa sem bil nemalo presenečen, po letošnjem prvem in sedaj še bol
