
1. uradni sestanek za Ultrabalaton 2011
Ja, ko tile štajerski pubeci zastavijo, gre zares...Včeraj smo se dobili v Totti Pizzi in porabili vse bone, ki so jih prigarali na Zimskem pokalu Peš na Pohorje.Govora je bilo o tem in onem. Predvsem pa o Ultrabalatonu 2011. Letos se ga bomo lotili drugače kot lani. Letos je Zdravko prijavljen kot

















