Kronološki pregled vseh novic

Dodali smo fotke na 83. km in 93. km. Na Ohridu čakamo, da nam pripravijo specialno ohridsko postrv, ki je ni na meniju, ker je prepovedana... Kdaj in kako pridemo zaenkrat še ne vemo. Na avtodomu se ne zapirajo vrata, akumulator se prazni takrat, ko ni treba - ponovno smo čakali na suport lokalcev in njihovih polnih akumulatorjev (zadnjič je avtodom vžgal s pomočjo slovenske tehnologije - TAB akumulatorji iz Mežice), gori lučka za ABS sistem in bremze , kako hitro vozimo ne vemo, ker števec tudi ob premikanju kaže nič (hirost spremljamo na Garminu). Ampak mi imamo se fajn!

Lojze in Zdravko po svečani podelitvi kolajn. Kolajno za Mirota smo prevzeli mi.
Možak je Fiftyju dvignil pritisk že ob prijavi. S svojimi nepisanimi pravili je prestopil Fiftyjev duhovni mir. Za tekmo so namreč predpisana zelo stroga pravila. A si je možak zmislil še svoja nepisana. Najprej nam je naredil lično oznako za vozilo, nato pa, ko je zvedel, da smo z avtodomom, kar hitro vzel... Na zaključni prireditvi je nastala huda kri, ker nam šestim Slovencem ni omogočil, da bi skupaj sedeli... Meni ni pustil, da bi fotkala iz prve vrste... Na koncu je bil izredno zadovoljen z nami, ko se nismo grebli za hrano kot golobi na beneškem Markovem trgu ampak smo strpno počakali,…

Možak je Fiftyju dvignil pritisk že ob prijavi. S svojimi nepisanimi pravili je prestopil Fiftyjev duhovni mir. Za tekmo so namreč predpisana zelo stroga pravila. A si je možak zmislil še svoja nepisana. Najprej nam je naredil lično oznako za vozilo, nato pa, ko je zvedel, da smo z avtodomom, kar hi

Dodali smo fotke na 83. km in 93. km.Na Ohridu čakamo, da nam pripravijo specialno ohridsko postrv, ki je ni na meniju, ker je prepovedana... Kdaj in kako pridemo zaenkrat še ne vemo. Na avtodomu se ne zapirajo vrata, akumulator se prazni takrat, ko ni treba - ponovno smo čakali na suport lokalcev

Lojze in Zdravko po svečani podelitvi kolajn.Kolajno za Mirota smo prevzeli mi.

Zadnjih 20km je bilo res "ubitačnih" za tek (ne za Zdravkota). Razgiban teren brutalno uničuje tekače. Večina se jih zariplih obrazov opoteka in grabi za mišice, ki jih stresajo krči. Ta del je tudi zelo nevaren, saj proga poteka po glavni cesti, kjer je kar živahen promet (tudi tovorni). Za piko na i pa se tu in tam še vsuje kakšna ploha. V prid Zdravkotu, seveda! Zdravkota to kaj dosti ne moti, konstantno zmanjšuje kilometre do cilja in oddaja dobro voljo. Po zadnjih podatkih je MiroR cca. 30min za njim.

Smo na 210km. Zdravko je odlično; poskakujemo s slovenskimi zastavami medtem ko nas on nasmeji do solz. Zdaj že vsa Grčija ve, kje so Haloze!

Zadnjih 20km je bilo res "ubitačnih" za tek (ne za Zdravkota). Razgiban teren brutalno uničuje tekače. Večina se jih zariplih obrazov opoteka in grabi za mišice, ki jih stresajo krči. Ta del je tudi zelo nevaren, saj proga poteka po glavni cesti, kjer je kar živahen promet (tudi tovorni). Za piko na

Smo na 210km. Zdravko je odlično; poskakujemo s slovenskimi zastavami medtem ko nas on nasmeji do solz. Zdaj že vsa Grčija ve, kje so Haloze!

Po premisleku bom turo vendarle opisal ( filmček od lani ). Množičnosti vsekakor ne bo, šatlanje je praktično nemogoče, tudi škode na potkah ne bo. Nasprotno - spodnji del mulatjere na Ojstrnik bomo ohranili, da se ne bo zarasla. Pa tudi zaključna potka v dolino bo lepše sledljiva! Uvodna cesta je bila tudi letos navkljub 20T zobniku še vedno zelo strma, mulatjera na Ojstrnik je po našem lanskem čiščenju ostala v celoti vozna (potrebno bo še malo zožiti nekaj smrek, ki preraščajo mulatjero), posebno prijetno presenečnje je bil spust v Ukve, ki smo ga lani temeljito očistili vsega podrtega dre…

Dobrohoten nasvet, da milostni strel ne bo potreben. Vodole se že sliši zelo čudno, raje pusti na miru! ;)