
Jeperjek in Otavnik - 21. 7. 2025
Po dolgem času se spet zbira Ponedeljkova skupina Planinskega društva Lisca Sevnica na običajnem mestu (parkirišče pri krožišču v Šmarju - Sevnica) in ob običajni osmi uri. Pa še osem nas je in za dober začetek se okrepčamo s kavico.Z dvema avtomobiloma se odpeljemo preko Laz do kapelice pri odcepu



