
Vrhunska smuka
Še drugi dan zapored na Krvavec. Tokrat sva se pripeljala z avtom do Gospince in takoj stopila na smuči. Cesta je na nekaterih delih ledena. Predvidno! Za razliko od včeraj so bile proge tokrat sveže teptane. Nobenega sledu o ledu. Se pa je poznalo, da je bila cel dan inverzija, saj je bilo ponekod
