
Veliko bolje kot smo pričakovali
Kar veliko snega je zapadlo in skopnelo kar sem bil zadnjič s smučmi na Kredarici.V Krmi se nas je zjutraj zbrala osmerica in vsak po svojih močeh smo oddrsali v hrib.Eni na smuči že v gozdu,ostali na Pleši.Ob vzponu sem bil skeptičen nad snežnimi razmerami,ko pa smo začeli smučanje,so bile skrbi od
