
Spet hejtam
in tokrat se vračam spet na že tolikokrat izpeto temo, hišni ljubljenčki. Povod za tole pa so govorice in zapiski o tem, da se je v enem od krajev pojavilo, da je poginilo več hišnih ljubljenčkov, beri psov in mačk.Da ne bo pomote, jaz vsekakor obsojam taka dejanja, da se posameznik ali pa sku







