Frankenjura
Pa sva šla……. Miha in Vid balvanirat v Felbertal. Po nekaj urah vožnje v dežju je bilo očitno da iz te moke nebo kruha in zavijeva v Zillertal, nič bolje. Mogoče Magic Wood, še slabše. »Nič« sva rekla »pelji na sever dokler ne neha deževati«, nekaj se bo že našlo. In tako sva pristala v […]
