Zimi v slovo
Najprej čestitke Greganu tudi z naše strani – zelo, zelo, zelo smo veseli zate. Mi pa smo se ta vikend poslavljali od tete Zime. Ker smo letos med “ta pravo” zimo v glavnem trenirali za NHL, smo bele S-e pod smučkami sukali bolj po firnu. V petek smo šli na nam zelo ljubo Rudolfshutte. V
