
Okno nad sedlom Uršič
Napoved za naslednji teden ni ravno obetavna za nas “turaše”, zato je potrebno izkoristi vsak tisti dan, ki je lepo. Za danes napovedano sončno, zato smo se že včeraj odločili za smer proti Sella Neveji, da še preverimo koliko časa še obratujejo. Naj Vam povem tistim, ki še želite izkoristiti prevoz


