POROČILO IZ RETOVJA
Bilo je že skoraj sredi avgusta, ko sem ugotovila, da je že skrajni čas, da splezam 8a(lansko leto mi je uspelo preplezati Pokraculjo). Tokrat mi je šlo v prvi vrsti najbolj za kategorizacijo. Najprej sem planirala, da bi s Petro v Kotečniku poskusile Divjega moža ali pa Guernico. Doma sem si po you
