Nova centralna v Veliki babi
V četrtek sva s Katjo plezala Novo centralno v Veliki babi (IV+, 700m). Na Jezerskem sva hitro in po dobri uri dostopa stojiva pri rumenem krogcu, ki označuje vstop v smer. S sabo imava popolno opremo, čeprav je smer navrtana. Po nekaj lažjega poplezavanja se pri prvih platah naveževa na dva 60m štr
