
Zadnja letos
Vrnili smo se v Avstrijo pogledat, če je v senci ostalo še kaj prašine. Na parkirišču toliko avtomobilov, da smo morali parkirat na zgornjem parkirišču pred tunelom. Kljub temu, da je bilo pri avtu luštno mraz nas je sonce kaj kmalu zelo ogrelo in hitro smo slačili sloje. Cilj je bil vrh Mittereckhö
