
Ugodne razmere za vzpon na Hochalmspitze
V nedeljo sva se z očetom povzpela na Hochalmspitze po normalki iz doline Malta. Razmere so sicer mešane ampak v splošnem bi rekel, da za vzpon in smučanje precej ugodne, tudi zaradi smučanja skoraj do doline. Ni vedno tako, da se pripelješ skoraj do avta in prideš dobro narejeni špuri skoraj do vrh



