
V bistvu je zgodba tisto, kar po vzponu ostane. Tisto, kar sem jaz doživljal, je itak že zdavnaj…
V bistvu je zgodba tisto, kar po vzponu ostane. Tisto, kar sem jaz doživljal, je itak že zdavnaj pogorelo, če me pa ti sprašuješ, kako je bilo, ti pa lahko takoj povem eno zgodbo. Najbrž bo povedano blizu tistega, kar sem doživljal, če pa si ti to "po moje" razumel, je že druga stvar. (Marko Prezelj)



