
No Free Lunch
SZ steno Racherin gledava že nekaj let, tako zalite kot letos verjetno še nisva videla. Se nisva dala prositi, nekaj novega za poskusit ... V soboto več ali manj vseskozi zabutano. Ponoči se je zjasnilo (dovolj, da je lepo pomrznilo), pa zjutraj spet pooblačilo, zatem se je naredil krasen nedeljski
