
En ne najboljši mix
Na naše zadovoljstvo in presenečenje, parkirišče ob pol desetih še ni bilo polno, tudi srečamo komaj koga, kar je sicer fajn, a začnemo sumiti, da mogoče rezmere niso ravno optimalne. Vzpon bp, srenači niso bili potrebni, snega sicer precej manj kot običajno, ampak dovolj, nekaj malega kamnov na ces


