
“VRHUNSKO” v POLN PRŠIČ
Zopet smo se odpravili proti Obertuernu, saj je kazalo, da bo tam najboljše in res nas razmere niso izdale. Eni že šestič, drugi pa kako turco manj. Med vožnjo do izhodišča smo sicer malo pogledovali na zunanjo temperaturo, ki je prišla tudi do- 20 stopinj, a na samem izhodišču je bilo zmernih -12

