Še ena iz Paklenice
Ker se tako spodobi in se tradicije seveda ne sme prekiniti, smo po tečajniški Paklenici organizirali še en tabor za vse ostale člane AO Kranj. Nekateri smo bivanje v apartmajih kar podaljšali, drugi pa so se nam pridružili za praznike. Na začetku je sicer kazalo, da bo udeležba bolj slaba, a se nas




