
Vajnež (Aleš_S, 13.03.2022)
Je bilo treba pogledat ali so razmere na Vajnežu res tako dobre, kot so se kazale pri vzponu na Ovčji vrh. Začetek spet v Rutah. Parkirišče je bilo že kar zasedeno. Cesta je že malo bolj zglajena kot pred tremi dnevi. Največ obiskovalcev je šlo peš do Celovške koče, večina smučarjev pa v Janezov žle
