
Hrast in Šuštarjeva na najvišji lednoplezalni stopnički tudi v Bjelovarju
Končana je druga tekma Odprtega slovensko-hrvaško-srbskega pokala v lednem plezanju, ki se je odvijala minulo soboto, 18.11.2017 v Bjelovarju na Hrvaškem, pod okriljem SPK GRIP iz Bjelovarja. Zbralo se je 14 tekmovalcev in tekmovalk, katerim je glavni organizator, postavljalec smeri in sodnik hkrati
