
Teleskop ZWO Seestar S50
Z astrofotografijo sem se želel ukvarjati že od vedno od kar me zanima astronomija; torej od kar pomnim. Vendar nikoli nisem našel prave volje, da bi se jo lotil, saj zahteva veliko časa in pa tudi kar nekaj denarja. Raje sem pač ponoči spal in podnevi letal po hribih. Še vedno bi bilo tako, če [





