
Mojstrovka-Stol-ŠPŠ 10.-12.2.2023
Iz zime v pomlad v nekaj dneh. Vsaj sonca imamo v obilju, da o razgledih ne govorim (če odmislimo praznično sredo, ko nas je do vrha prehitela megla …). V petek so odprli cesto čez Vršič in tik pred prvim kolesarjem (!) sva se sredi dneva pripeljala na neobičajno samoten prelaz. Na soncu nama
