JLA, Šite
V sredo, 21.7.2021, sva jaz in Jakob Skvarča (AAO), splezala smer JLA v Šitah (VII-/V+, 300m). Ker se je vreme
V sredo, 21.7.2021, sva jaz in Jakob Skvarča (AAO), splezala smer JLA v Šitah (VII-/V+, 300m). Ker se je vreme
16. junija se nas je plemenu športnih plezalcev pridružilo 7 novih plezalcev pripravnikov. Zdi se mi, da smo kar zanimiva
V soboto, 3.7.2021, sva jaz in Miha Klemenčič plezala Parižanko v Debeli peči (VI+/IV-VI, 300m). Oba sva bila prvič v
Bilo je prejšnji petek, Lužnikov Nejc sporoči: v Dolomitih je vreme. Spustim lonec in hija na testiranje za nam tako
V soboto 29.5.2021 sva se jaz in Gal Kokelj (AO Kamnik) odločila otvorit sezono v skali. Glede na trenutno zanimivo vreme
V soboto sem kolega Francija povabil na pivo … Še prej pa sva se podala po Uroševi na Nad Šitom
Navdih za Vikijevo svečo(WI5, 90°/75°, 150m) sva z Alešem dobila že prejšnji vikend ob sestopu z nemške smeri na Češko
V četrtek 25.3. smo se skupaj z Boštjanom Mačkom in Matejem Pivarjem (Oba AO Železničar) odpravili preverit stanje v Velikem
Za vikend 20-21.3.2021, sva se jaz in Miha Klemenčič, odločila izkoristit mraz za zimsko plezarijo. V soboto sva se tako
Velikopotezni načrt za vikend se mi je sesul kot hišica iz kart, ker pa je bil nahrbtnik že pripravljen, sem
V soboto 27. 2. smo se jaz, Aleš Lapajne, Gal Petkovšek in Gal Kokelj(AO Kamnik) odpravili proti cesti na Vršič.
Delovni teden sva z Lukatom začela u Bohinjskih gričih, točneje na planini Uskovnica. Preko planine Konjščica in Jezerc sva se
Po registraciji na vhodu v BTC (beri potrditvi delovanja žolne na kontrolni točki) se s pomočjo pasje vprege in kasneje
Ker so bile temperature že nekaj dni precej pod ničlo, smo se ta vikend (13.2-15.2.2021) z Marjeto Mavri, Alešem Lapajne
Ideja o levem kraku Zapotoškega slapu je padla že 17.1.2021, ko sva z Miho Klemenčičem preplezala desni krak. Glede na
Z Lebanovim Markom iz sosednjega ferajna (AO Cerkno) sva si omislila popoldansko telovadbo v Špičkah Ratitovca. Začela sva s Spominsko
Pred kratkim je postal naš klub bogatejši za dva »plasirja«, v katerem se bohoti precejšnje število v glavnem opremljenih smeri
  Včeraj smo bili trije reveži (Nejc, Sašo in Jure ) v Stebru Velike Mojstrovke. Fajn je blu!
Pred davnimi časi smo imeli na takratnem AOju vsak četrtek sestanke. Zmenili smo se za ture in na listkih prinesli
Zaradi epidemije novega koronavirusa pozivamo planinska društva, odseke in druge skrbnike naravnih plezališč, da jih do nadaljnjega zaprejo, obiskovalce pa