
Ratitovec (Aleš_S, 31.12.2021)
Peš tura na Ratitovec je obetala boljšo turo. Pa je zmehčan sneg čez noč pomrznil in je bilo na osojnih pobočjih zelo trdo. Malo bolje je bilo v gozdu, kjer je bil južen sneg. Ampak je toplo sonce in dobra malica odtehtala vse smučarske pomanjkljivosti. Se je pa včeraj ali danes sprožilo kar nekaj t
