
Lažje že skoraj ne gre, bilo je pa silno lepo!
Ob voznji proti kranjskemu raku sem ze razmisljal, da bo tole ocitno zgresena destinacija. Snega po gozdu bore malo! Pa se je na parkingu pri prijazni gostilni, polni vnetih sankače, izkazalo, da pa le ni tako slabo. Kar lepo zasnezeno, prvih 400 m sicer z nekaj vmesnega sitnega kamenja, da bi bilo
