
Extra popoldanska
Popoldne ravno dovolj časa po šihtu, da ujamem sonce na hribu in morda še kaj posmučam. Plan Struška ali Dovška, vendar z avtoceste nad Javorniškim rovtom ne izgleda ravno obetavno, Dovška pa že na daleč izgleda lepo zasnežena flanka, upam tudi na zasneženo cesto od rampe nad Dovjem. Točno tako tudi
