
Pršičev labodji spev
Če bi gledal jutranje slike bi rekel da prihaja Novo leto in ne 1.maj.No ob 12h pa je bila slika povsem drugačna. Vzhod sonca sem pričakal na visokem barju,potem pa sem se odpeljal do odcepa za Šport hotel od koder sem preko Zajavornika s smučmi po utrjeni gazi nadaljeval do Lipance.Od koče naprej j




