
Dve deski
Hmmm...Pričakovati je bilo vsega, zelo slabo do zelo dobro. Bilo je za 2 Deski. Ob 9:30 odsmucam eno direktno čez steno, ob ravno prav od V direkt sonca odjenjani in mestoma še pršičasti podlagi. Preracunam, da bo pa 2 spust odlicen po klasicni zimski okolni poti vzpona, kjer bo do takrat podlaga od

