
krvavec (Matjaž, 18.05.2021)
Na našem Krvavcu sneg še vedno vztraja,jaz pa tudi.Danes je Janez za alpske smučarje zopet pognal naprave,prostora za nas ki hodimo po smučišču peš in z biciklom je bilo pa kljub temu dovolj. Da pa smo v Mengšu veseli bumbarji doma in pesem vre nam iz srca,pa ni potrebno posebaj poudarjati.Tale ob
