
Na Puanincah
Parkirala sva ob osmih na P5, če se ne motim. O cestnini ne duha ne sluha, mogoče velja »petek in svetek«? Kar je smučine skozi gozd navzgor, je na vsaj enem mestu taka, da sva snela smuči in šla peš, ker se drugače polomiš, saj je snega v gozdu spodaj le za vzorec. Na srečo se da navzdol odsmučati
