
To je to za ta dnar
Do Gilbertija z žičnico, potem pa po že kar ojuženem snegu po normalki proti Sedlu Uršič. Pod Belo pečjo se razmera izboljša in kar hitro sva na Sedlu. Že dva tedna nazaj sem gledal varianto s Sedla na SZ, a sem potem šel raje na vzhod. Tokrat dva zavila na SZ, pridružil se nama je še Rajko, in spu






