
Bravo za prestavitev ure
Pri Podnarju je pomlad. Nikoli še nisem bil tam s smučmi in da je do gozdne meje vse kopno. Pri kmetiji je bilo osem stopinj.Na 1300 metrih sem začel hoditi s smučmi. V zgornjem delu žlebu sem nataknil dereze. Spodaj pod nekaj centimetri mokre podlage je precej trdo. Peš sledi ni bilo nobenih, smuča

