
savinjsko sedlo (Matjaž, 02.04.2024)
Z prijateljem Mirkotom ( Čeha ) danes zapeljeva v Logarsko dolino,na kocu ceste parkirava in pot pod noge.Do Okrešlja je kopno,smučke nosiva,vode je obilo naprej je snega veliko.Cilj je bil Savinjsko sedlo,smučarija po predelanem snegu pa vse iz vrha do Okrešlja noro uživaška.V spodnjem delu se je t



