
"Smučišče" pod Preberspitze
Pred deveto zjutraj je bilo na parkirišču le nekaj avtov, … ko smo se vrnili, je bilo zaparkirano tudi vse ob cesti, kot pri nas v Ratečah na najbolj obiskan dan. Res pa je, da je bilo med obiskovalci tudi precej smučarskih tekačev in sankačev.Vsaj stotinja turašev od tega nekaj desetin s sončne str
