
Velika Mojstrovka (Aleš_S, 30.03.2021)
Na Mojstrovkah je skoraj gneča. Približno enako je pešcev in smučarjev. Od avta sem začel ob 11-ih. Ker so se videle lepe stopinje sem šel na Vratca kar peš. Stopinje so bile res v redu in nisem rabil derez. Peš sem prečil še kopni del nad Vratci in do kotanje med obema Mojstrovkama. Potem pa na smu
