
Forma
ja sedaj pa že lahko temu tko rečem. Po mojem sem v podobni formi kot sem bil na zadnje pred več kot 9 imi leti , pri kilah sem skoraj tam pri obsegu pasu tu tu sem pa kar precej ojačal zgornji del, se pravi prsa in rame. V glavnem po slabem letu, ko sem se odločil, da se poskušam spravit



