
En večerni edini slovenski ognjenik
Pisem, ker se verjetno vsi sprasujete, kako je kaj po malo niznih krtinah, glede na obilico danasnjega snega. Evo, je lepo in smuči ti ne sme biti NIČ žal. Drugace raje ne hodi-smucaj. Se mi je zdelo, da bo tako, pa sem dobil strasne indice, kako lepo je bilo tudi po gozdu prejsnje dni še lede o zas


