Pozor: Nočni fantom na pohodu – sedaj tudi podnevi!!!
V veselje mi je, da sem se na sobotno dopoldne lahko pridružil velikemu lokalcu Karavank – Kecotu. Skupaj s sodelavcem Primožem T. smo se odpravili na Klek kjer smo dvakrat udrli belino, tako navzgor kot navzdol. Za navzdol je malenkost prezgoden štart kriv, da je bila trasa prilagojena meglen
