
Menim, da smo ob rojstvu dobili karte, s katerimi potem igramo. Zakaj je alpinizem tako…
Menim, da smo ob rojstvu dobili karte, s katerimi potem igramo. Zakaj je alpinizem tako nepredvidljiv in nevaren? Ker obstaja določen odstotek objektivnih nevarnosti, na katere nimaš vpliva. Kdaj se bo serak podrl, recimo, ali kam bo priletel kamen. Če si super izkušen ali pa popoln začetnik, se ti to lahko zgodi. To moraš vzeti v zakup, tako je tudi v življenju. (Viki Grošelj)





