Kranjsko Kamniška Prvonovembrska Pakla
Pa se je spet zbrala velika druščina in za praznike smo šli plezat v Paklo. Nekateri malo prej, drugi so prišli malo kasneje, na koncu smo zapolnili apartmaje pri Tinki in vsak dan stopnjevali plezalno formo, sobno jakost, kuharske veščine in gužvanje v “base kampu”. Vreme nam je odlično
