
sliši se morsko ;)
in res je bilo vroče ;) Veliki Benečan po klasiki - južna normalka iz Hinterbichl-a Parkirišče nad vasjo 1500m, avtomat 8e avto/dan (variante: urna, kemper,...)En je še prespal, drugi prišli zjutraj. Vse skupaj je bilo iz juga 9 oseb. Vsi ostali Avstrijci. 6km cesta do Johhanishuete 2100m kopna, a o
