
Bilo je kar težko, saj so planine edini kraj, kjer danes še lahko najdeš mir, kjer se lahko…
Bilo je kar težko, saj so planine edini kraj, kjer danes še lahko najdeš mir, kjer se lahko sprostiš in pozabiš na vse, se spojiš z naravo, včasih pa tudi pomeriš svoje sile z njo. Kar sem hodil v hribe, je bila narava še vedno prizanesljiva in ni še pokazala, da včasih tudi ne mara ljudi. (Nejc Zaplotnik)





