Poletne avanture
Da še jst povem, kaj sem kej počenjal v hribih čez poletje… na kratko, fletno je blo! Letos je nekako naneslo, da sem pravzaprav vse vzpone opravil v navezi s Petrom (AO Jesenice). Poletno sezono sva otvorila z zgodnje-poletnim prečenjem Zeleniških špic. Od ture se spomnim predvsem tega, da sv




