
Kölenbreinspitze (Aleš_S, 12.06.2020)
Med množico slovenskih turnih smučarjev smo bili nad Malto tudi mi. No bolj pošteno - za množico, ker smo štartali ob desetih. Pozna ura je samo pripomogla k lažjemu vzponu in zaradi predelanega snega tudi odličnemu smučanju. Snežna odeja ima v žlebu vedno več prekinitev, vendar se je še dalo prismu
