
Struška Veliki vrh (Ales_S, 15.02.2026)
Danes sem ostal sam in sem zato lahko sredi dneva odšel na turo. Do Planine pod Golico je vse kopno, šele parkirišče pri sankališču je zares zimsko, popolnoma ledeno in je bilo najbolj nevaren del ture. Po sankališču prijeten sprehod. Sankališče je narejeno do odcepa poti na Markljev Rovt. Včerajšnj
