
Lep dan nad Pstinarjem
Šel sem pogledat kako je kaj z razmerami za smučanje nad Davčo.Parkiram blizu Pstinarja,prii kapelici je bilo že polno.A prav do nje se ni dalo,ker je še velik snežni zamet.Prvi pogled nakazuje še kakšen teden smuke do avta,potem bo pa že regrat.Tokrat se še da z smučmi od avta.Spust do potoka je že
