
prestreljenik (Matjaž, 23.02.2020)
Včeraj z zajlo do koče naprej do Prestreljenika pa na lastni pogon.Stane je iz vrha suvereno odsmučal,jaz pa sedaj zaradi poškodbe to lahko samo nemo opazujem.Razmere (sneg) za spust so bile po pripovedovanju kolega super,morda je en del celo malce preveč ojižil in so se pri zavijanju delali svalk
